Polityk Konfederacji w obronie Trzaskowskiego poniżył Kanthaka w TVP Info!

Źródło obrazka: Kadr TVP Info


W TVP Info podczas jednego z programów została poruszona kwestia ostatniego wypadku z udziałem autobusu w m. st. Warszawa.

Podczas programu miała miejsce sprzeczka słowna pomiędzy Arturem Dziamborem a Janem Kanthakiem. Poseł Konfederacji nie wytrzymał po słowach członka Solidarnej Polski.

- Tutaj z Panem Bartoszewskim się zgadzam, o tym jak powinna wyglądać współpraca miasta z firmą prywatną, no to z oczywistych względów powinno być to zawarte w umowie, ta firma powinna natychmiast wdrożyć kontrolę, a tam powinny być jakieś wentyle bezpieczeństwa na ewentualne wypowiedzenie takiej umowy - rozpoczął Dziambor.

- Natomiast muszę jedną rzecz skomentować, fikołki propagandowe, które tutaj robi przed państwem Pan poseł Kanthak, żeby sprzedać tę sprawę jako sprawę polityczną, jeszcze tylko brakowało mi tego, żeby powiedział, że to Rafał Trzaskowski dostarczał te narkotyki i wciskał tych ludzi za kierownicę - dodał Dziambor.

- Nie widziałem Pana Kanthaka, żeby tak gorliwie walczył o życie i zdrowie najważniejszych osób w państwie, wtedy kiedy rządowe limuzyny się rozbijaly, a tutaj mówimy o wypadku samochodowym, nie róbmy z tego wielkiej sprawy, to jest znowu temat zastępczy, który został rozdmuchany przez dział propagandowy do poziom do poziomu politycznego. Jest to dziwne po prostu - zakończył.